POBYT V PRÉMIUM ZÓNE
POTÁPAČSKÝ KURZ
SKÚŠOBNÝ ZÁŽITKOVÝ PONOR
REGISTRÁCIA POTÁPAČSKÝCH SKUPÍN

VZNIK DIVE CENTRA
AQUAREA DIVE CENTER

Vznik Dive centra


Tvrdou prácou a postupným zlepšovaním sme vytvorili jednu z najkvalitnejších potápačských báz na Slovensku o čom svedčí aj štatút 5* Dive Center udelený organizáciou Internation Training (SDI) v roku 2020. U nás nájdete nielen skúsený personál, kvalitný balík služieb, ale aj bohatý svet pod hladinou, kde sa stretnete s húfmi rýb a nájdete rôzne zanorené atrakcie ako sú električka, lietadlo a autobus. Atrakcie sú vyviazané šnúrami o celkovej dĺžke cca 1000 m a rozdelené do okruhov podľa dosiahnutej kvalifikácie, a to OWD, AOWD, Deep Dive a Tech Dive.

V rámci bázy ponúkame potápačom a ich rodinám zázemie s kvalitnými službami a kladieme veľký dôraz na bezpečnosť potápania, čo potvrdzuje spolupráca s organizáciou DAN EUROPE. Personál bázy, ktorý sa o bude starať o Váš komfort je vyškolený na poskytnutie prvej pomoci ako i na podávanie kyslíka.

Radi by sme zdôraznili, že v našom dive centre je prvoradá Vaša bezpečnosť, a preto pred každým ponorom sa musí každý potápač/ freediver zaregistrovať s platnou potápačskou licenciou.